פופים מעוצבים

פופים מעוצבים

אתם כבר בטח יודעים שהקסם של הפוף הוא במגע שלו, באופן שבו שוקעים בתוכו בנינוחות ובמידה בה הוא תומך בגופנו מכל עבר, אבל גם הפוף הנוח ביותר חייב להתאים מבחינה עיצובית לחלל בו הוא מוצב. בדיוק מהסיבה הזאת, כל הפופים שלנו בהוכמן הם פופים מעוצבים המגיעים בתצורות שונות ומיוחדות ולכל הפחות בתצורת הפוף הבסיסי בגוונים, שיאפשרו לכם להתאים כל פוף לכל סביבת עיצוב ולכל אווירה.

כאן בהוכמן, חנות הפופים המובילה בישראל, תוכלו למצוא מבחר גדול של פופים מעוצבים לגיימרים, לילדים ולפעוטות, לשפת הבריכה, לחדרי השינה והילדים, לפינת לאונג' וזולה ואפילו לחדר הסלון המעוצב שלכם. תוכלו לבחור את הגוון של הפוף המתאים לכם ולבחור את הדגם בעיצוב שעולה בקנה אחד עם העיצוב הכללי שיקיף אותו, לרבות פופים בעיצוב כורסא או פינת ישיבה לכל דבר ועניין.

אחד המרכיבים החשובים ביותר היוצרים פוף מעוצב, הוא כמובן סוגי בדי הריפוד החיצוניים עליהם יושבים, ועימם אנו באים במגע . בדי ריפוד איכותיים נשמרים לאורך זמן במראה חדיש, אינם מאבדים מצפיפות הסיבים, ואלסטיות הבד, ונשארים נעימים למגע גוף לאורך זמן ממושך.

בהוכמן פופים אנו מייבאים קולקציות של פופים בריפודי קנבס עם הרכב פשתן, בד יציב ביותר, ששומר על צורתו מצוין, בדים נוספים לשימוש פנים קיימים בריפודי קטיפה, שאגי פרוותיים, ואף ריפודי סקאי. עבור פופים לשימוש חוץ אנו משתמשים לפופים המעוצבים יותר בבדים מ 100% OLEFIN. בדים אלו עמידים בפני קרני UV, חזקים אל מול חיכוך בדשא צמחייה, ובמיוחד ניתן להסיר מהם נוזלים שמנוניים – וכך סופגים מינימום כתמים. יש לציין כי בדי האולפין בהם משתמשים לפופים הצפים לבריכה עמידים בפני כימיקלים וכלור הנמצאים בבריכות.

אז אם אתם ממש מחפשים מבחר כמה שיותר גדול של פופים מעוצבים, הגעתם בדיוק למקום הנכון. היכנסו עכשיו לדפי הקטגוריה כאן באתר החנות של הוכמן, בחרו את הפוף המתאים לכם ביותר, גם מבחינת נוחות וגם מבחינת עיצוב, הזמינו אותו כאן ועכשיו בלחיצת כפתור ובמחיר שכנראה לא תוכלו למצוא באף מקום אחר ואנו נדאג לשלוח אותו אליכם במשלוח מהיר וישיר עד פתח הבית כשהוא מלווה בתעודת אחריות מלאה של הוכמן ובהתחייבות שלנו לסטנדרטים גבוהים של איכות.