פופים לבית

פופים לבית

אם התאהבתם בחוויית הישיבה או השכיבה בתוך פוף טובעני ומפנק, כדאי שתדעו שתוכלו לשלב כמה פופים בכל עיצוב בבית, במשרד או בכל חלל פנים שתבחרו. הפוף כפריט ישיבה הוא לא פחות מפינוק טהור בבית והוא גם לא פחות משחקן מפתח באווירה במשרד.

כאן בהוכמן, חנות הפופים המובילה בישראל, תוכלו למצוא מבחר ענק של פופים לבית ולמשרד במגוון רחב של עיצובים, תצורות, סגנונות ושימושים. פוף גיימרים מעוצב וספורטיבי, פוף מיטת שיזוף לשפת הבריכה, פוף צף לבריכה הפרטית, פינת ישיבה קומפלט פוף, פינת לאונג' וזולה פוף, כורסת פוף, ספת פוף ועוד מגוון רחב של סוגי פופים סטנדרטיים ומיוחדים לכל חלל פנים שרק תבחרו.

המבחר הגדול, הסוגים המיוחדים, העיצובים המגוונים, האיכות הבלתי מתפשרת והמחירים התחרותיים – מכל הסיבות האלה, כשאתם מזמינים פופים לבית, אתם רוצים להזמין אותם כאן בהוכמן. אז למה אתם מחכים? כן באתר החנות של הוכמן תוכלו לבדוק מאות דגמים של פופים, לבחור את הדגם או הדגמים האהובים עליכם ואנו נדאג לשלוח אותם אליכם במשלוח מהיר וישיר עד פתח הבית.

כל פוף שיוצא משערי החנות של הוכמן מגיע אליכם עם תעודת אחריות מלאה ועם התחייבות בלתי מתפשרת לסטנדרטים גבוהים של איכות, עליהם אנו בהוכמן מקפידים בכל דגם ודגם. אתם רק צריכים לבחור את העיצוב, את הדגם ואת המחיר וכל השאר כבר עלינו.

אחד המרכיבים החשובים ביותר היוצרים פוף מעולה לבית, הוא כמובן סוגי בדי הריפוד החיצוניים עליהם יושבים, ועימם אנו באים במגע . בדי ריפוד איכותיים נשמרים לאורך זמן במראה חדיש, אינם מאבדים מצפיפות הסיבים, ואלסטיות הבד, ונשארים נעימים למגע גוף לאורך זמן ממושך.

בהוכמן פופים אנו מייבאים קולקציות של פופים בריפודי קנבס עם הרכב פשתן, בד יציב ביותר, ששומר על צורתו מצוין, בדים נוספים לשימוש פנים קיימים בריפודי קטיפה, שאגי פרוותיים, ואף ריפודי סקאי. עבור פופים לשימוש חוץ אנו משתמשים לפופים המעוצבים יותר בבדים מ 100% OLEFIN. בדים אלו עמידים בפני קרני UV, חזקים אל מול חיכוך בדשא צמחייה, ובמיוחד ניתן להסיר מהם נוזלים שמנוניים – וכך סופגים מינימום כתמים. יש לציין כי בדי האולפין בהם משתמשים לפופים הצפים לבריכה עמידים בפני כימיקלים וכלור הנמצאים בבריכות.