פופים יוקרתיים

פופים יוקרתיים

אין כמו פוף מפנק לפינת לאונג' או זולה בבית רווקים, אבל מה עושים כשרוצים לשלב גם כמה פופים יוקרתיים בחדר סלון מעוצב ויוקרתי? התשובה אולי תפתיע אתכם, אבל זאת התשובה שלנו כאן בהוכמן: פשוט מאוד בוחרים את הפוף היוקרתי שמתאים לעיצוב החלל שיקיף אותו ומשלבים את הלאונג' עם היוקרה בלי שום שמץ של סתירה.

אבל האמת היא, שזה לא כזה פשוט מכיוון שאת הדגמים היוקרתיים של הוכמן, חנות הפופים המובילה בישראל, תתקשו מאוד למצוא בכל מקום אחר. אז אם אתם רוצים לפנק את עצמכם בכמה פופים יוקרתיים ואם אתם רוצים לבחור מתוך מבחר כמה שיותר גדול ועשיר, החנות של הוכמן הוא לא רק ההימור הטוב ביותר, אלא הקנייה הבטוחה ביותר שלכם.

בכל אחד מדפי הקטגוריה כאן באתר החנות של הוכמן, תוכלו למצוא מספר לא קטן של דגמים יוקרתיים, אותם ניתן לשלב בכל מרחב המעוצב על פי סגנון העיצוב היוקרתי עם שלל אפשרויות קונטרסט והשלמה של צבעים ועיצובים. אתם רק צריכים לבחור את הדגם המתאים לכם, להזמין אותו כאן ועכשיו באתר החנות של הוכמן ואנו נדאג לשלוח אותו אליכם במשלוח ישיר ומהיר עד פתח הבית, כשהוא מלווה בתעודת אחריות מלאה של הוכמן ובהבטחה לאיכות גבוהה במיוחד, כיאה לסלון, לחדר השינה או לפינת הלאונג' היוקרתית שלכם בבית או אפילו במשרד.

מתוך מגוון הקולקציות נציין לדוגמא את סדרת Tomi דגם 619-1 ו 619-2. דגמים אלו מעוצבים ככורסת פוף בקווים מעוגלים עם ידיות תמיכה שפיץ מעוצבות. את הדגמים היוקרתיים ניתן למצא בריפודי קנבס נעימים לשימוש פנים וכן בריפוד  OLEFIN לשימוש פנים וחוץ, בדים איכותיים וחזקים שיחזיקו זמן רב ללא דהיית גוון, ובמגע גוף נעים ונוח. פשוט לא תרצו לקום..

סדרה נוספת של פופים יוקרתיים הם מיטות השכיבה, ופוף מיטות שיזוף. הם פופים גדולים ומרווחים לישיבה או שכיבה. ניתנים לשימוש בבית או לשיזוף ורגיעה במרפסת ולצד הבריכה. המיטות פוף בריפוד אולפין איכותי, חזק ונעים ביותר למגע גוף. נסו ולא תצטערו.