פוף לחדרי נוער

פוף לנוער – מדריך לרכישה

פופים למגוון שימושים

כיום, הודות לעיצובים והדגמים השונים של הפופים, ניתן לשלב את הפופים בחדרי הבית השונים, דוגמת:

 • פופ לאם ולתינוק –  בחדר שבו האם עתידה להניק את התינוק, ניתן לשלב פופים בדגמי כורסא נוחים במיוחד, גם לאם וגם לתינוק. בעזרת הפוף ניתן להשכיב את התינוק לישון, להחליף לתינוק טיטול ועוד. כאשר בוחרים בפוף שעליו עתידים להשכיב תינוק, חשוב לבחור בפוף עם כיסוי נעים במיוחד למגע. 
 • חדר ילדים ניתן לבחור בכורסת פוף מעוצבת בעלת ידיות ייעודיות לילדים קטנים. כורסת הפוף הייעודית, עשויה מבד דוחה כתמים, הכוללת לולאה לנשיאה נוחה, שניתן לעשות בה שימוש בחדר והילדים ובחצר.
 • פוף לחדרי נוער – לחדרי ילדים ונוער ניתן להתאים פוף בעיצוב עכשווי בצורת שפיץ. את הפוף ניתן למצוא במגוון צבעים כמו תכלת, ירוק, חום, קרם וחול. בנוסף, לפוף יש ביטנה פנימית שניתן לכבסה.
 • פוף לחדר בנות – ניתן להתאים פוף בצבעים התואמים את העיצוב של חדר הבנות.
 • פופים לנוער שאוהב גיימינג – לילדים ונוער שאוהבים משחקי מחשב, ניתן להתאים פוף גיימינג איכותי, ארגונומי וקל לשינוע. הפוף, עשוי מבד דוחה כתמים ומעוצב עם פנימית ספוגית שמיועדת לספיגה של תנועות הגוף. השימוש בפוף מעניק נוחות מרבית ומונע כאבי גב וישיבה כפופה בעת המשחק, ובהיות הפוף מתאים את עצמו למבנה הגוף של הילד הוא מונע תחושות של חוסר נוחות ועייפות.

 

פוף לחדר נוער – דגשים

כאשר ניגשים לבחור פוף לחדר של נערים מתבגרים, או עבור חדר בנות, מומלץ לקחת בחשבון את הדגשים הבאים בתהליך הרכישה:

 • התאמה לעיצוב החדר – הודות לעובדה שישנם פופים במגוון רחב של דוגמאות ועיצובים, ניתן להתאים פוף לעיצוב של כל חדר על הצד הטוב ביותר. לדוגמא, במידה ובחדר ישנם רהיטים בצבעים מסוימים, ניתן להתאים פוף בעיצוב אותם צבעים. הדבר נכון לחדר של בנים ובנות כאחד.
 • כמות הילדים שעתידים לעשות שימוש בפוף בו זמנית – חשוב לבחון כמה ילדים הפוף אמור לשמש בו זמנית. דהיינו, האם הפוף עתיד לשמש ילד יחיד, או כמה ילדים שישבו עליו בו זמנית. במידה ומדובר על פוף לילד יחיד, ניתן להסתפק בפוף יחיד. לעומת זאת, במידה והפוף עתיד לשמש כמה ילדים בו זמנית, יש לבחור בפופים זוגיים גדולים מספיק.
 • התאמה לילדים – הפופים שישמשו את הילדים, בעלי סבירות גבוהה יותר להתלכלך בהשוואה לפופים שמשמשים את ההורים. לכן, חשוב לבחור בפוף עם כיסוי העמיד בפני כתמים שונים. כמו כן, חשוב לוודא כי ישנו כיסוי הניתן לשליפה בקלות, על מנת לכבס אותו במידת הצורך.
 • מילוי נוח – בין הדגשים החשובים ביותר, הוא הנוחות של הפוף. שכן, בחירה בפוף עם מילוי נוח, תשדרג את חווית השימוש בו. לכן, יש לבחון את המילוי של הפוף, ולבחור במילוי עמיד ואיכותי, אך לא פחות חשוב מילוי שיספק נוחות בישיבה.
 • התאמה לגודל החדר – ישנם חדרי ילדים גדולים ומרווחים, בעוד שישנם חדרים קטנים יותר. לכן, רצוי למדוד את הגודל של החדר, טרם ניגשים לבחור פופים. יש לזכור להשאיר מספיק מקום למעבר נוח, ולא לבחור בפוף גדול מדי שיתפוש את כל המקום בחדר.
 • בחירה בחנות מקצועית – מומלץ מאוד לרכוש את הפופים מחנות מקצועית המתמחה באספקת פופים איכותיים ביותר. בחירה כזו תבטיח פוף שימלא את תפקידו לאורך זמן רב.

 

טיפים לבחירת חנות המספקת פופים

ישנן חנויות וחברות שונות המספקות פופים. אך על מנת לבחור נכון בחנות הטובה ביותר, מומלץ ליישם את הטיפים הבאים:

 • המלצות חיוביות – אחת מהדרכים היותר יעילות לבחירת חנות המספקת פופים, היא קבלת המלצות חיוביות. ניתן לקבל את ההמלצות ממכרים מהעבודה, חברים או בני משפחה שרכשו בעבר פופים לחדרי הילדים שבביתם והיו מרוצים מהשירות ומהמוצר.
 • המלצות באינטרנט – כיום, ישנן המלצות וחוות דעת רבות ברשתות החבריות או בפורומים ייעודיים. לכן, גם אם לא מכירים אנשים שיוכלו להמליץ על חנות המספקת פופים, ניתן להיעזר בהמלצות המופיעות ברשת.
 • מערך משלוחים – מכיוון שהפופים די גדולים, ניתן יהיה להוביל אותם הביתה ברכב עם תא מטען גדול מהרגיל. לכן, במידה ואין אפשרות להשיג רכב לטובת ההובלה, מומלץ לבחור בחנות המספקת מערך משלוחים. כך, ניתן יהיה להנות מפוף גדול שיגיע עד לפתח הבית. במידה ובוחרים בחנות עם מערך משלוחים, יש לוודא כי השירות פעיל גם באזור שאליו הפוף אמור להגיע.

 

הוכמן הום פוף לחדר נוער

מחפשים פופ איכותי לחדר ילדים? מבקשים פופ מעוצב ונוח לחדרי נוער? הגעתם למקום הנכון.

אצלנו בהוכמן הום, תוכלו למצוא מגוון פופים מעוצבים ואיכותיים, שיאפשרו לילדים ולכם להנות מהם בישיבה או בשכיבה. הודות לחומרי הגלם האיכותיים שמהם עשויים הפופים שאנו מספקים, הפופים ישמשו את ילדיכם לאורך זמן רב. אצלנו תוכלו להנות מפופים איכותיים במחירים אטרקטיביים במיוחד, עם אפשרות למשלוח עד למפתן ביתכם.

לכל שאלה מוזמנים ליצור אתנו קשר:

נייד – 053-4423444

משרד – 054-4423444

אימייל – info@hochman-home.co.il