פוף כורסא

פוף כורסא – החידוש הגדול

עולם עיצוב הפנים והריהוט החדשני מציע פריט נוסף ומרגש – פוף כורסא. לא צריך לחשוב יותר מדי על מנת להבין במה מדובר, שכן השם הזה מדבר בעד עצמו – פוף שמעוצב בצורה של כורסא ולכן אפשר לשבת עליו בדיוק כמו שיושבים על כורסא. מדוע מדובר בחידוש מרגש? מפני שבעצם מדובר בשני פריטי ריהוט אהובים, נוחים ופופולריים, שעברו הכלאה של ממש והפכו לאחד. הצורה היא צורה של כורסא אבל המגע, המרקם והשקיעה הם אלה שבדרך כלל מאפיינים את הפופים. התוצאה היא רהיט מעניין וייחודי, כזה שמכניס טוויסט חביב לכל חדר או חלל שהוא ממוקם בו והוא כמובן יהיה נוח לשימוש, נעים למגע ומתאים לשלל שימושים של כל בני המשפחה.

סוגים שונים של פוף בצורת כורסא

גם כשמדובר בפופים שמעוצבים בצורה של כורסא יש הרבה מה להציע ואיך לחדש. כשם שיש סוגים או צורות שונות של כורסאות – כך אפשר להציע דגמים שונים, גדלים מגוונים או צורות מעניינות של פופים בצורת כורסא. התכונות שמבדילות בין הסוגים השונים יכולות להיות למשל – האם יש או אין משענות ידיים מובנות בפוף? האם מדובר בפוף ישיבה או בכזה שאפשר גם להניח עליו את הרגליים? האם הצורה של הרהיט היא משולש או עיגול וכמובן בחירה של המידות המדויקות. כך כל מי שמעוניין בפוף כורסא יכול לבחור את מה שהכי נוח ומתאים לו וכמובן יהיה הבחירה הנכונה ביותר לבית שלו או לחלל שבו אמור הפוף להיות ממוקם.

היכן מתאים למקם פוף כורסא?

כשבוחרים נכון את הפוף כורסא אפשר תוך כדי הבחירה לבחור את זה שגם מתאים לתנאי השטח של המיקום המיועד שלו – פנים הבית או באזור החיצוני, בגינה, במרפסת או לצד הבריכה. להחלטה זו יש השפעות על הבחירה, שכן חומרי הגלם שמהם עשוי הפוף צריכים להתאים לשטח – להיות עמידים או עדינים, עמידים בפני מים ועוד. חשוב לקחת בחשבון את המידות של החלל, להתחשב בפריטי ריהוט או מערכת ישיבה נוספת שממוקמים באותו החלל וכך לדעת בדיוק כמה מקום נותר עבור הפוף המיוחד בצורת הכורסא.

גם אתם יכולים להתחדש בפוף כורסא מעוצב, מעניין וכזה שישדרג כל חדר בבית. אצלנו בהוכמן תמצאו סוגים ודגמים שונים ותוכלו לבחור את הדגם שהכי יתאים לדרישות והצרכים שלכם. לבירור פרטים חייגו כעת – 053-4423444 או היכנסו לעמוד הגלריה של דגמי פוף כורסא השונים באתר שלנו.