פוף זוגי

פוף זוגי והפינוק האמיתי

אין כמו פוף בבית. לפופים יש מראה שובב, הם מכניסים טוויסט חביב לחדר או החלל שהם ממוקמים בתוכו ותמיד נעים לשבת או לרבוץ עליהם בצורה חופשית ונוחה. אם עד היום הפוף היה מיועד בדרך כלל לשימוש של אדם בוגר אחד או לשני ילדים, גם אם בצפיפות, הרי שכיום אפשר לעצב רהיטי ישיבה נוחים ומיוחדים המבוססים על פופים אבל גם יתאימו ליותר מאדם אחד. אם אפשר ליהנות ביחד הרי שזה הרבה יותר עדיף! פוף זוגי, כשמו כן הוא, מתאים ומיועד לשימוש של שני אנשים שיישבו עליו בנוחות ובכיף וסביר להניח שהוא יהיה מורכב משני פופים בצורת כורסא שביחד, כמו שני חלקי פאזל, ישלימו את האחד השלם לכדי פוף זוגי שיהיה נוח לרבוץ עליו יחדיו.

היתרונות של פוף זוגי

אין ספק שהיעדר צפיפות וקיומו של מרחב גדול יותר הם היתרונות האמיתיים של הפוף הזוגי. כשיש בבית פוף גדול אפשר גם לשכב עליו בנוחות רבה בלי להצטופף, גם לחלוק אותו עם אדם נוסף ואם יש בבית תינוקות או ילדים צעירים – הפוף הגדול יכול להתאים גם לשימוש שלהם, עם או בלי אחד ההורים. גם עבור ילדים או בני נוער יהיה זה נוח מאד לרבוץ ביחד עם הפוף אם ברגע חולמני של משחקי ילדות או בעת צפייה משותפת במסך המחשב או הטלוויזיה. כך או כך – אין ספק שפופים שמיועדים לשימוש זוגי הם שדרוג אמיתי ומאפשרים הרבה יותר אפשרויות ישיבה ומנוחה מאשר הפופים שמתאימים לאדם בודד בלבד.

לבחור פוף זוגי שהכי מתאים לבית

איך בוחרים פופים זוגיים? בדיוק בעזרת אותם העקרונות שעל פיהם בוחרים פופים של אדם יחיד – על פי חומר הגלם שהכי נעים למגע, המרקם הרצוי, המידות והצורה של הפוף כולו וכמובן הבחירה האם הפוף אמור להיות ממוקם בתוך הבית או מחוצה לו. מכיוון שכיום כבר קל יותר למצוא סוגים או דגמים שונים של פופים כאלה – מומלץ מאד לנסות אותם כבר באולם התצוגה או החנות. לשבת על הפוף ביחד, להרגיש את תנוחת הישיבה או השכיבה עליו ולוודא שבאמת שני אנשים יכולים ליהנות ממנו בו זמנית. כדאי לנסות כמה דגמים או סוגים שונים וכך לקבל את ההחלטה על הפוף שהכי יתאים.

אם גם אתם מחפשים לחדש את הסלון או פינת המשפחה שלכם בפוף גדול – הגעתם למקום הנכון! אצלנו בהוכמן תוכלו להתרשם באולם התצוגה שלנו ברשפון מסוגים שונים של פופים, כאלה שלא תראו בשום מקום אחר, לרבות פופים זוגיים או כאלה גדולים במיוחד. חייגו כבר עכשיו – 053-4423444 או לחצו כאן למעבר לעמוד הפופים הזוגיים שלנו, להתרשמות מהדגמים החדישים.