סט מרפסת

מערכת ישיבה מפנקת למרפסת ולגינה

באקלים של ארצנו מרפסת או גינה הן בהחלט תוספת מבורכת המשפרת את חיי היומיום, עם מקום לשבת באוויר הפתוח, לבד או עם דיירי הבית, בני משפחה וחברים. אולם כדי שההנאה תהיה שלמה יש צורך לשדרג את המרחב החיצוני בסט ישיבה נוח ומפנק כפי שהמותג הוכמן הום מציע.

חשיבות הנוחות של פינת ישיבה בחוץ

כדי לזכות במלוא האיכות שיש למרפסת או לגינה לספק יש צורך שתהיה בהן מערכת ישיבה לבחוץ נוחה במיוחד. פינת ישיבה בחוץ היא הרבה יותר מכמה כיסאות נוקשים סביב שולח, וכאן בדיוק המותג שלנו נכנס לתמונה עם מערכות ישיבה לגינה ולמרפסת נוחות במיוחד, המבוססות על פופים איכותיים ייעודים לשימוש חיצוני, רכים ונעימים למגע המוצעים בשלל דגמים, צבעים ומידות. מהפופים תוכלו להרכיב סט מרפסת מושלם עבורכם לעיצוב וסידור המרחב החיצוני ועבור הצרכים הייחודיים שלכם.

סט מרפסת או גינה מושלם עבורכם

באתר שלנו תמצאו מבחר עשיר ואיכותי של פינות ישיבה על בסיס פופים יעודיים למרפסת או לגינה בשלל מידות, דגמים וצבעים. למשל תוכלו לבחור בספת חוץ פוף זוגית הכוללת יחידה פינתית ויחידת אמצע שאליה ניתן להוסיף עוד יחידות מודולריות. כמו כן תוכלו לבחור בכורסאות פוף מודולריות מהן ניתן ליצור פינות ישיבה וספות בכל צורה ומידה מבוקשת, או שתוכלו להזמין כורסאות פוף מרווחות וגדלות עם ידיות המוצעות עם סוגים שונים של ריפודים, ועוד.

הזמנת סט מרפסת

הזמנת סט מרפסת שמתאים לכם מוצעת בקלות ובטחה און ליין דרך האתר שלנו. כמו כן לביצוע הזמנות ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצוע בנושא הגיעו אלינו לרשפון או צרו קשר עם הוכמן הום בטלפון 054-4423444.