מיטת שיזוף לגינה מחיר

מיטת שיזוף לחצר ולבריכה

הקיץ הגיע ועימו הרצון לצאת החוצה לחצר ולבריכה, להשתזף, לרבוץ בצל, לצוף במים, לנוח וליהנות כמה שיותר. כדי שההנאה תהיה מושלמת יש צורך בריהוט גינה הולם, שלא יכול להיות מושלם בלי מיטת שיזוף מפנקת, מעוצבת וייחודית כפי שמציעים באתר המותג הוכמן הום. המיטה שמתאימה גם לחצר וגם לבריכה תשדרג לכם את הגינה ותהפוך ללהיט של הקיץ, וכל זאת עבור מחיר כדאי.

מבחר מפנק של מיטות שיזוף לחצר ולבריכה

באתר שלנו תיהנו ממבחר מעוצב ומפנק של מיטות לשיזוף לגינה המוצעות עבור מחירים משתלמים, לרבות מיטות במבצע. מדובר במיטות פוף שמתאימות גם לבית, גם חצר וגם לבריכה ללא מילוי של אוויר. כמו כן המיטות עצמן נעימות למגע ועשויות מבד איכותי עמיד ורך, כך שלא תרצו להפסיק לשכב עליהן. למשל תוכלו להזמין מיטת שיזוף פוך ענקית מבד בגוונים של פסי מוקה אופייט המסופקת עם ידיות לנשיאה עם או בלי כרית ראש. כמו כן תוכלו להזמין כורסת מזרון פוף בגודל לזוג עם גמישות בשינוי צורתה בהתאם לשימוש, או מזרן רביצה שניתן לעצבו גם ככורסה למצב חצי שכיבה המוצע בגווני תכלת וצהוב.

הזמנת מיטת שיזוף

הזמנת מיטת שיזוף במחיר כדאי מוצעת ישירות דרך האתר שלנו. כמו כן לביצוע הזמנות ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצוע בנושא הגיעו אלינו לרשפון או צרו קשר עם הוכמן הום בטלפון 054-4423444.