כרית פוף

עולם שלם של פופים וכריות

פוף וכריות ענקיות הם פריטי ריהוט שכבר מזמן לא קיימים רק בשביל פינוק או רביצה חופשית. גם אם בעבר הם היו נחשבים לכאלה – הרי שכיום הם צעירים, מעוצבים, בעלי צורות או גדלים שונים והם מתאימים לתוך הבית או כרהיט חוץ, לחדר המבוגרים או הילדים והאפשרויות פשוט בלתי נגמרות. כשחושבים על פוף מיד מדמיינים רביצה חופשית, תחושה נוחה של מקום שמרגישים בו טוב כמו בבית ואווירה זורמת, קלילה ונעימה. כשמוסיפים למשוואה כריות מסוגים או גדלים שונים – אין ספק שמדד הנוחות רק עולה. שילוב נכון של פופים וכריות יכול לתרום רבות לעיצוב של החדר או החלל וכיום, עם אינספור אפשרויות – אפשר גם להתחשב בטעם האישי וההעדפות האישיות של מי שעומד להשתמש בפוף ובכרית.

איך מתאימים בין פוף וכרית?

התאמה של פופים וכריות היא לא התאמה פשוטה. למה? כי יש לא מעט מאפיינים להתחשב בהם ולשים אליהם לב – גודל, צבע, צורה, העדפה אישית, תנוחת הישיבה או השכיבה ומיקום של האביזרים ברחבי הבית. כל הבחירות האלה ישפיעו על חומרי הגלם שמהם יהיו עשויים הפוף, והכרית, האם כרית פוף תהיה מחוברת או נפרדת מהפוף עצמו, האם יהיה מדובר בכרית שמשעינים עליה את הראש או מניחים עליה את הרגליים – ועוד. כל אלה אפשרויות שבאות בחשבון ולכל אדם שיעשה שימוש בפוף ובכרית צריך לבחור על פי מה שהוא מעדיף ונוח עבורו. בשורה התחתונה ועם כל הכבוד לעקרונות של עיצוב והתאמה של צבעים –הנוחות האישית והסגנון של כל אדם – הם אלה שיכריעו את הכף.

מאפיינים ותכונות של כרית ופוף

על מנת להשכיל ולבחור בצורה הטובה ביותר את השילוב המושלם של כרית ופוף צריך לחשוב גם על כל אחד מהם בנפרד – מה המידות או הגודל? מה הצורה של כל אחד מהם? האם שילוב של הצורות השונות יהווה בעיה או שהם יכולים דווקא להשלים האחד את השנייה? מאילו חומרי גלם עשוי הפוף או עשויה הכרית? האם אפשר להשתמש בהם מחוץ לבית? האם הם אמורים להיות ממוקמים באזור מסוים של חדר השינה ולאפשר מנוחה מתלאות היום באזור הפרטי של הבית עבור כל אחד מבני המשפחה? אולי אמורים הפוף והכרית להיות בשימוש בתוך הבריכה שבחצר ולכן הם  צריכים להיות עמידים למים?

הרבה שאלות צריך לשאול לפני שבוחרים פוף ו/או כרית ואת כל התשובות תקבלו אצלנו בהוכמן. קולקציות הישיבה שלנו מתאימות לכל מטרה ולכל בית או חדר ונשמח לסייע לכם לבחור כריות ופופים שיתאימו בדיוק לצרכים או ההעדפות שלכם. אתם מוזמנים לחייג כבר עכשיו – 053-4423444 או לעבור לעמוד הגלריה שלנו, בו תוכלו להתרשם מדגמים שונים של פופים שמתאימים לכל מטרה.