כורסא מחיר

כורסת ישיבה פוף במחיר כדאי

אם אתם חושבים על פוף כעל כרית גדולה שמרוחה על הרצפה, כנראה שאתם לא בעניינים. במותג המוביל הוכמן הום ישנו לכם את כל תפיסת העולם לגבי פופים, עם כורסאות פוף מעוצבות וייחודיות באיכות גבוהה, חזות עכשווית ונוחות מרבית. ואם לא די, במותג מציעים עבור כורסאות אלו מחירים משתלמים במיוחד.

פוף מעוצב ככורסא

אם אתם חושבים על כורסא כפריט נוקשה ולא הכי נוח בעולם, שעולה הרבה מאוד כסף, תנו לנו לשנות לכם שוב את הכיוון. אצלנו תוכלו למצוא כורסת ישיבה מעוצבת נוחה במיוחד במחיר  כדאי, רכה ומפנקת. מדובר למעשה בכורסא ללא מסגרת על בסיס פוף שעוצב בצורה של כורסא  ומעניק חוויית ישיבה זהה לזאת של כורסא רגילה, רק הרבה יותר רכה ומפנקת עם מושב שמתאים עצמו לגוף היושב עליו. כך אתם זוכים במושב מוגבה בצורת כורסא שאליו מתווספת הרכות והנוחות של פוף. ככזה מדובר בפריט שימושי במיוחד שניתן למקמו בכל חלל בבית, בין אם בסלון, בחדר שינה, חדר ילדים ונוער, מרפסת, פינת משפחה ועוד.

שלל דגמי כורסאות

אנו מציעים כורסאות פוף מעוצבות בשלל דגמים, מידות, סוגי בדים וצבעים. מהמבחר כל אחד יכול למצוא את הפריטים המתאימים לצרכיו וביתו. למשל ניתן למצוא כורסאות מרובות עם או בלי ידיות, כורסאות עגולות, כורסאות שנפתחות לספות, כורסאות יחיד וזוג, כורסאות המשתלבות לכדי מערכת ישיבה שלמה, כורסת שפיץ ועוד.

הזמנת כורסת ישיבה

הזמנת כורסת ישיבה עבור מחיר משתלם מוצעת בקלות ובטחה און ליין דרך האתר שלנו. כמו כן לביצוע הזמנות ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצוע בנושא הגיעו אלינו לרשפון או צרו קשר עם הוכמן הום בטלפון 054-4423444.